​dzień dobry Wszystkim!

unnamed

Cześć! Czy wiecie, że pierwszy FOR.REST’owy zwierzak powstał ponad 4 lata temu? Oznacza to, że mieszkańcy lasu towarzyszą mi już naprawdę długi czas. Czuję, że nadszedł ten moment w którym należy opowiedzieć Wam nieco więcej o FOR.REST’owej przygodzie. Jest wiele tematów którymi chciałabym się z Wami podzielić, wiele spraw które wymagają wyjaśnień i wiele projektów które najwyższy czas zaprezentować.

Tutaj będzie to miejsce, w którym uchylę nieco rąbka tajemnicy i zdradzę jak wygląda nasze życie od kuchni. Wyjaśnię, dlaczego FOR.REST nie współpracuje barterowo, dlaczego nie zatrudnia marketingowca i nie przewiduje w swych wydatkach funduszy na reklamy. Opowiem, co zrobiłam sama, a bez kogo pomocy obejść się nie mogę. Wyjaśnię, dlaczego jestem uparta jak osioł i dlaczego rzadko idę na kompromis. Wytłumaczę dlaczego wprowadzenie nowych produktów trwa w FOR.Reście tak długo i czy kiedykolwiek to się zmieni … Nareszcie przestanę skrywać te wszystkie tajemnice i odetchnę z ulgą.

Nigdy nie umiałam pisać i zapewne szybko to się nie zmieni, ale ostatnio przeczytałam, że trzeba wychodzić spoza strefy komfortu – wychodzę więc!

Panie i Panowie, bardzo się cieszę, że mogę Was oficjalnie poinformować – oto BLOG marki FOR.REST! Zaparzcie ulubioną herbatę i rozsiądźcie się wygodnie.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Hello Everyone! I am so happy that we could meet on my blog. Is it the first time you’ve heard about FOR.REST? You are so welcome! After spending four years on designing for FOR.REST I finally decided to start blogging about everyday life of our team. So many of you have already asked me how does it look from the inside: how do we actually work? How do we look? What do we do each day? So – here it is! I promise to show you a few secrets of FOR.REST. Stay tuned!

Zajrzyj także tutaj ... :)

5 komentarzy

  1. Pierwszy komentarz nalezy do mnie!!!gratulacje za bloga i farme czekam na wiecej nowosci !!Banku!!

    1. Nasz Banku to nasza największa inspiracja! Zapraszamy na herbatę na Poznańską, odwiedź nas czym prędzej!

  2. Jestem fanką marki od kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy na Dniu Otwartym Fundacji Azyl dla Królików :) Będę z chęcią tutaj zaglądała :)
    Pozdrawiam i życzę udanej pracy!

    1. Dziękujemy za tak wierne kibicowanie! :) Możemy zdradzić, że dla fanów króliczków będziemy mieć niebawem nie lada frajdę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *